Lai iesniegtu darbu, lūdzam reģistrēties vai ielogoties sistēmā.

KĀ IESNIEGT?

Šogad iesniegt darbus XIII radošās izcilības festivālam ADWARDS2018 ir pavisam vienkārši:

1. Izvēlieties pērnā gada labākos veikumus. Pieteiktajiem darbiem jābūt realizētiem laika posmā no 2017. gada 16. augusta līdz 2018. gada 12. augustam.

2. Izpētiet sadaļu "Kategorijas", lai noskaidrotu, kā tieši darbs sagatavojams iesniegšanai tiešsaistē.

3. Izpētiet sadaļu "Cenas un apmaksa".

4. Reģistrējieties Adwards mājaslapā vai ieejiet sistēmā kā reģistrēts lietotājs.

5. Pēc reģistrācijas sāciet darba iesniegšanas procesu sadaļā "Iesniegt darbu".

6. Veiciet apmaksu par iesniegtajiem darbiem. Jums tiks atsūtīts rēķins uz norādīto epastu. Kamēr rēķins ir ceļā, apmaksu variet veikt uzreiz uz LADC rekvizītiem

7. Katram darbam tiks automātiski piešķirts ID numurs. Līdz pat darbu iesniegšanas beigu datumam Jums būs iespēja saglabāt pieteikumu, lai vēlāk mainītu un papildinātu informāciju par darbu. Nospiežot pogu "apstiprināt" anketas datus mainīt vairs nebūs iespējams.

8. Kategorijas PRINTART UN DIZAINS darbiem jāiesniedz drukāti un/vai produktu paraugi (reāli darbi nevis to attēli) un anketā jānonorāda drukas un/vai pēcapstrādes tehnoloģijas un izmantotie materiāli. Ja drukas un produktu reālie paraugi netiks iesūtīti, darbi netiks vērtēti! Drukas un produktu paraugi jāsūta uz LADC biroju McCANN Riga telpās (Tērbatas ielā 30, LV-1011, Rīga) līdz 12. augusta plkst. 18.00

LIMBO

Limbo darbs iesniedzams kā jebkurš cits darbs, pie iesniegšanas atķeksējot attiecīgo lodziņu iesniegšanas formas augšpusē. 

NACIONĀLAIS FAKTORS

ADWARDS festivālā iesniegtajiem darbiem jābūt radītiem Latvijā (vai arī Latvijā strādājošu citu valstu autoru vadībā). Ja darbs tapis ārpus Latvijas, tam jābūt radītam Latvijas autoru vadībā.

ANONIMITĀTE

Darba veicējs nedrīkst būt norādīts iesniegtajā darbā, case study video, uz fiziski iesniegta darba, attēliem u.c. Darbi, uz kuriem tiks norādīts darba autors, netiks vērtēti.

AUTORTIESĪBAS

Iesniegtā darba visas iesaistītās puses (klients, izpildītājs u.c.) savstarpēji vienojas par iesniegtā darba autorību un balvas saņēmēju.

Iesniegtie materiāli pēc konkursa rīkotāju ieskatiem turpmāk var tikt uzglabāti LADC arhīvā un izmantoti tikai un vienīgi nekomerciāliem un izglītojošiem mērķiem. Iesniegtie materiāli kategorijā "PRINTART UN DIZAINS" var tikt izvietoti izstādē ADWARDS2018 pasākumu ietvaros un vēlāk. 

Tiesības uz darbiem, kas tiek iesniegti kategorijā "Darba uzdevumi", pieder darba uzdevumu izstrādātājiem jeb klientiem.

VĒRTĒŠANA

Labākos darbus noteiks vietājā un starptautiskā žūrija 10 pazīstamu reklāmas, dizaina, mediju un saistīto industriju sastāvā. Divas līdz trīs dienas žūrija vērtēs iesniegtos darbus, no kuriem izvēlēsies labākos, ko apbalvot ar ordeņiem, diplomiem un balvām. Festivāla noslēgumā 31. augustā uzvarētājiem tiks pasniegti II pakāpes ADWARDS ordeņi (sudraba godalgas), I pakāpes ADWARDS ordeņi (zelta godalgas) un GRAND PRIX (labākais veikums ADWARDS2018 ietvaros neatkarīgi no kategorijas - augstākais iespējamais festivāla novērtējums).

Informācija par uzvarētājiem tiek pausta atklātībā tikai ADWARDS2018 balvu pasniegšanas ceremonijas laikā.

FIZISKI IESNIEDZAMIE DARBI

Kategorijas PRINTART UN DIZAINS darbiem obligāti jāiesniedz drukāti un/vai produktu paraugi (reāli darbi nevis to attēli) un anketā jānonorāda drukas un/vai pēcapstrādes tehnoloģijas un izmantotie materiāli. Ja drukas un produktu reālie paraugi netiks iesūtīti, darbi netiks vērtēti!

Darbam, kas tiek iesniegts fiziski, jāpievieno anketa (tā izdrukājama tiešsaistes sistēmā, kā arī tiks saņemta epastā apstiprinot anketu), un darbs jānogādā LADC birojā McCANN Riga telpās (Tērbatas ielā 30, LV-1011, Rīga) ne vēlāk kā 12. augustā līdz plkst. 18.00. Ja iesniedzamas izdrukas, tās jāpiestiprina pie A2 vai A3 planšetēm. Planšetes jāievieto transportēšanai draudzīgā iepakojumā, kuram ārpusē jāpielīmē izdrukāta anketa. Produktu paraugi jāiepako tā, lai tie netiek traumēti tos transportējot. Iepakojuma ārpusē jāpielīmē anketa. 

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka par darbu iesniedzēju tiek uzskatīts reģistrēts lietotājs, kurš darbu ir iesniedzis un tas netiks mainīts nedz apbalvošanas ceremonijā, nedz gadagrāmatā. 

 

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Anniju Mežgaili, rakstot annija@ladc.lv vai zvanot 26339424

Adwards 2018 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

ATDOD SAVU BALSI!

+

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!