ADWARDS2017 identitātes autori - daudzsološā aģentūra VUCA

Idejas ir, lai tās radītu. Tāpēc jau tradicionāli - divpadsmito gadu pēc kārtas devām iespēju jauniem māksliniekiem izstrādāt ADWARDS identitāti no nulles. Jauns gads un, kā vienmēr - jauna ideja, jauni mākslinieki, jauns logo, slogans, cilvēki un darbi. Šogad ADWARDS2017 ideju domāja un izstrādāja jaunā un daudzsološā reklāmas aģentūra VUCA  tās radošās direktores Unas Rozenbaumas vadībā,  savukārt mājaslapu un darbu iesniegšanu jau tradicionāli nodrošina ilggadējie LADC draugi, digitālo un interaktīvo risinājumu aģentūras WRONG un Digibrand

ADWARDS2017 koncepts ir “In the world of copy, be original”. Šogad festivāls svin patiesumu, oriģinalitāti un meistarību. Patiesumu, kuru meklējot, mēs mostamies naktī, lai pierakstītu “to teikumu”. Nomokām apkārtējos ar jautājumiem, bet sevi pašu - ar šaubām. Oriģinalitāti, kuru bieži sauc par pašmērķīgu un kuras vārdā izejam cauri visiem Dantes elles apļiem. Meistarību, kas piepilda mūsu desktopus ar neskaitāmām final versijām.

Šogad mēs svinam nesamierināšanos ar viduvējību, “gan jau aizies” nepieņemšanu un ikdienas cīņu ar slinkumu.

"Šogad ADWARDS mēs svinam tādus prātus, kas spēj ieraudzīt patiesas vērtības un jaunus izteiksmes veidus. Tos, kas spēj pārlietotā saskatīt unikālo, kombinēt vēl nekombinēto, apsēsti slīpējot radošo izcilību un meistarību. Tos, kuri nebaidās iet pa jauniem, neparastiem ceļiem, dažreiz iemaucot grāvī. Šādi prāti rada zīmolus un darbus, kas tiek apbalvoti ar lojalitāti, slavu un mīlestību. Svinam patiesumu un orģinalitāti! Priekā!” par šā gada ADWARDS2017 ideju stāsta aģentūras VUCA līdzdibinātāja un LADC padomes pārstāve Zane Feifa. 

Adwards 2018 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

ATDOD SAVU BALSI!

+

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!