Aicinām pasteigties! Sākot ar 2. augustu, darbu iesniegšana būs dārgāka

Lai sarunu uzsāktu pieklājīgāk, atgādinām, ka darbus festivālam varēsiet iesniegt līdz pat 8. augustam, savukārt, pieteiktajiem darbiem jābūt realizētiem laikaposmā no 2015. gada 31. martam līdz 2016. gada 8. augustam.

Un tagad par naudu.

Līdz 2016. gada 1. augusta plkst. 23.59 viss būs kā ierasts - pirmā darba iesniegšana visiem festivāla dalībniekiem būs bez maksas, bet par katru nākamo darbu jāmaksā EUR 87.00 (PVN iekļauts cenā).

Savukārt, sākot ar 2. augustu būs izmaiņas darbu iesniegšanas samaksā. Tiem, kas darbus iesniegs 2. augustā un vēlāk, par pirmā darba iesniegšanu būs jāmaksā EUR 55.00 (PVN iekļauts cenā), savukārt par katra nākamā darba iesniegšanu jāmaksā EUR 100.00 (PVN iekļauts cenā).

Visiem, kas iesniegs darbus kategorijā LIMBO līdz 2016. gada 1. augustam, pirmie divi darbi iesniedzami bez maksas, savukārt par katra nākamā darba iesniegšanu jāmaksā EUR 87.00 (PVN iekļauts cenā). Ja LIMBO darbs tiek iesniegts pēc 1. augusta, katra nākamā darba iesniegšana maksās EUR 100.00 (PVN iekļauts cenā).

Arī šogad radošajiem prātiem tiks piedāvāti vairāku Latvijas uzņēmumu sagatavoti brīfi jeb darba uzdevumi. Speciālajā kategorijā "DARBA UZDEVUMI" darbi tiek pieņemti bez maksas.

Darbs tiek uzskatīts par iesniegtu tikai tad, kad darbu iesniegšanas formā tiek nospiesta poga "Apstiprināt". Arī tad, ja anketa tiek aizpildīta un faili augšuplādēti pirms 2. augusta - ja "Apstiprināt" nospiedīsiet pēc 2. augusta, maksa par pirmo darbu tiks piemērota EUR 55 un EUR 100 par katru nākamo.

Adwards 2017 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!