Aicinām pieteikties Adwards2016 pasākumiem!

Jau 11. gadu pēc kārtas festivāls Adwards vienkopus pulcē radošākos prātus no visas pasaules. No 22. līdz 24. augustam notiks darbu žūrēšana, kam par godu uz Latviju ieradīsies radošākie profesionāļi no visas pasaules. 24. augusta vakarā esam noorganizējuši īpašu pasākumu dizaina brālībai - meistarklasi par drukas darbiem uz nekrītota papīta. Savukārt, 26. augustu no agra rīta līdz pat vakaram pavadīsim "Adwards2016 talks&stories" konferencē, klausoties 10 lektoru no 6 pasaules valstīm lekcijās. 26. augusta vakaru noslēgsim ar Adwards2016 noslēguma/uzvarētāju apbalvošanas ceremoniju, ko vēlāk paturpināsim pēcballītē vīna telpā Tinto. Un jā, viss notiks vienuviet - Splendid Palace. 

Ar lektoriem un programmu aicinām iepazīties te

24. AUGUSTS

XI radošās izcilības festivāla Adwards2016 ietvaros, 24. augusta vakarā plkst. 18.30 Cafe Film Noir tiek organizēta meistarklase dizaineriem par drukas darbiem uz nekrītota papīra.

Vakaru sāksim ar Agneses Kleinas, Madaras Krieviņas un Unas Bergmanes pieredzes stāstiem, bet vakara otro daļu turpināsim ar Antalis un Arctic Paper piedāvāto starptautiskā projekta “Art Workshop. The Munken guide to uncoated paper” pirmizrādi latviešu valodā.

Meistarklasi vada:
MADARA KRIEVIŅA (Independent Editorial Designer, Art Director of "Benji Knewman" bookazine)
AGNESE KLEINA (Vizuālā žurnāliste, "Benji Knewman" redaktore un izdevēja)
UNA BERGMANE (Dizainere “Associates, Partners et Sons” un SIA “Mjau”),
IVS ZENNE (dizaineris, Photoshop Eksperts, Latvijas Mākslas akadēmijas, Latvijas Stradiņa Universitātes un DigitalGuru pasniedzējs)
INTS KALNIŅŠ (Livonia Print Tehniskais direktors)

Dalība meistarklasē ir bez maksas.

Facebook event 

26. AUGUSTS

26. augusts ir diena, kad Kino "Splendid Palace" no agra rīta līdz pat vēlai naktij pulcēs Latvijas un pasaules radošākos prātus. Ja aģentūru, studiju, klientu mārketinga un vadības epasti beigsies ar "Sent from my iPhone”, tad zini, ka viņi atrodas Adwards2016 lekcijās. Un pareizi dara. Jo visas dienas garumā dalībniekiem būs iespēja smelties zināšanas un gūt pieredzi, klausioties 10 profesionāļu no 6 valstīm lekcijās.

Visi, kas apmeklēs Adwards2016 talks&stories konferenci, noslēguma ceremoniju varēs apmeklēt bez maksas (uzrādot ieejas karti vai aproci, ko saņems reģistrācijas brīdī).

LADC biedriem, LADCskola studentiem un sadarbības partneriem - bezmaksas. Pārējiem - maksa par dalību lekcijās EUR 185 juridiskajai personai un EUR 95 privātpersonai (PVN iekļauts cenā).

Facebook event

26. AUGUSTS

Aicinām visus - radošos un klientus, medijus un interesentus - sanākt kopā Latvijas lielākajā gada notikumā reklāmā un dizainā, lai ne tikai noskaidrotu, kuri pēdējā gada laikā tapušie darbi tiks atzīti par labākajiem un apbalvoti ar dažāda kaluma Adwards ordeņiem, bet arī, lai kopīgi atskatītos uz paveikto un, galu galā - kārtīgi to nosvinētu. 

Adwards2016 noslēguma ceremonija notiks Splendid Palace lielajā zālē. Ceremonijas sākums plkst. 20.00. Ieeja no plkst. 19.30. Runā, ka pirmie nācēji tiks pie vīna.

Ceremonija LADC biedriem, sadarbības partneriem, darbu iesniedzējiem (+1) un 26. augusta Adwards2016 lekciju dalībniekiem - bezmaksas. Ja iesniedzāt darbu ADWARDS2016 festivālam, ļoti gaidīsim noslēguma ceremonijā, jo, iespējams tieši Jums būs jākāpj uz skatuves. Darbu iesniedzēji ceremoniju apmeklē bez maksas, kā arī droši ņem līdzi +1 (iepriekš piesakot abus nācējus). Pārējiem - maksa par dalību tajā ir EUR 10 (PVN iekļauts cenā).

Aicinām visus nesteigties mājās uzreiz pēc ceremonijas! Tinto vīna telpa un Film Noir uzņems Adwards2016 viesus savās viesmīlīgajās telpās, kā arī piedāvās īpašo Adwards2016 vīnu izlasi par draudzīgām cenām.

Facebook event

 

Adwards 2017 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!