Aicinām pieteikties Adwards2017 pasākumiem!

Jau 12. gadu pēc kārtas festivāls ADWARDS vienkopus pulcē radošākos prātus no visas pasaules. No 22. līdz 24. augustam notiks darbu žūrēšana, kam par godu uz Latviju ieradīsies radošākie profesionāļi no visas pasaules. 25. augustā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā no agra rīta līdz pat vakaram šie radošie prāti mūs priecēs ADWARDS2017 talks&stories konferencē ar speciāli sagatavotām lekcijām. Kopumā uzstāsies 10 lektori no 6 pasaules valstīm. 25. augusta vakaru noslēgsim svinīgi ar ADWARDS2017 noslēguma/uzvarētāju apbalvošanas ceremoniju, ko vēlāk paturpināsim pēcballītē. Un jā, viss notiks vienuviet - Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. 

Iepazīsties ar pilnu Adwards2017 programmu!

Aicinām visus - radošos un klientus, medijus un interesentus - sanākt kopā lielākajā gada notikumā Latvijas reklāmā un dizainā, lai ne tikai noskaidrotu, kuri pēdējā gada laikā tapušie darbi tiks atzīti par labākajiem un apbalvoti ar dažāda kaluma ADWARDS ordeņiem, bet arī, lai kopīgi atskatītos uz paveikto un, galu galā - kārtīgi to nosvinētu. 

ADWARDS2017 talks & stories konference LADC biedriem, #LADCskola absolventiem un studentiem un sadarbības partneriem apmeklējama bez maksas. Pārējiem - maksa par dalību lekcijās ir EUR 185 juridiskajai personai un EUR 95 privātpersonai (PVN iekļauts cenā).

ADWARDS2017 uzvarētāju apbalvošanas ceremonija LADC biedriem, #LADCskola absolventiem un studentiem, sadarbības partneriem, darbu iesniedzējiem (+1) un ADWARDS2017 talks & stories dalībniekiem (uzrādot ieejas karti vai aproci, ko saņems reģistrācijas brīdī) - bezmaksas. Pārējiem - maksa par dalību tajā ir EUR 10 (PVN iekļauts cenā).

Neoficiāla pieteikšanās pasākumiem Facebook te un te

Oficiāla pieteikšanās pasākumiem sākot ar 1. augustu, sūtot pieteikumu uz info@ladc.lv

 

 

Adwards 2018 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

ATDOD SAVU BALSI!

+

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!