Atlikušas 5 dienas, lai iesniegtu darbus

Atlikušas vien 5 dienas, lai iesniegtu savus radošos meistardarbus festivālam Adwards2016. Līdz pat 8. augusta plkst. 23.59 aicinām visus radošo nozaru profesionāļus un entuziastus – reklāmistus, grafikas, iepakojumu, produktu dizainerus, tekstu autorus, digitālās galvas, fotogrāfus, drukas māksliniekus, radošos un mākslinieciskos direktorus, režisorus, operatorus un visus pārējos, kas kaut ko rada - celsim gaismā un gaisā visu, kas sastrādāts Latvijas reklāmā pēdējā gada laikā, lai noskaidrotu, kuri ir tie darbi, ko starptautiska žūrija 11 profesionāļu sastāvā atzīs par labākajiem, piešķirot tiem ordeņus festivāla noslēguma ceremonijā Splendid Palace un nodrošinot vietu starp Adwards2016 gada grāmatas vākiem. Lielās aģentūras ar 20 vai freelancer ar vienu labu darbu – nav būtiski, ja vien radi kaut ko kvalitatīvu, pierādot savu meistarību!

Sākot ar 2. augustu, pirmā darba iesniegšana maksā EUR 55.00 (PVN iekļauts cenā), savukārt par katra nākamā darba iesniegšanu jāmaksā EUR 100.00 (PVN iekļauts cenā). Visiem, kas iesniegs darbus kategorijā LIMBO, pirmais darbs tiek pieņemts bez maksas, bet katra nākamā darba iesniegšana maksās EUR 100.00 (PVN iekļauts cenā).

Arī šogad radošajiem prātiem piedāvājam vairāku Latvijas uzņēmumu sagatavotus brīfi jeb darba uzdevumus. Speciālajā kategorijā "DARBA UZDEVUMI" darbi tiek pieņemti bez maksas.

Aicinām aģentūras palielīt savus drosmīgākos klientus, piesakot tos PIONIERA BALVAI. Nu jau piekto gadu radošās izcilības festivālā Adwards ir īpaša vieta drosmīgiem klientiem. PIONIERA BALVA tiek pasniegta klientam, kas bijis drosmīgs, atvērts izaicinājumiem un reklāmistu trakajām idejām. Klients, kas nav nobijies "iziet no rāmjiem” un pēc neilgas svārstīšanās akceptējis radošo prātu risinājumu.

Darbs tiek uzskatīts par iesniegtu tikai tad, kad darbu iesniegšanas formā tiek nospiesta poga "Apstiprināt", kā arī rēķins par iesniegtajiem darbiem tiek apmaksāts līdz 19. augustam.

Adwards 2017 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!