Kā iesniegt darbu festivālam ADWARDS2016?

Šogad iesniegt savus radošos meistardarbus festivālam ir pavisam vienkārši. Vien jāņem vērā, ka iesniedzamie materiāli nepieciešami divos formātos - tie ne tikai būs nepieciešami starptautiskās žūrijas vērtēšanas procesam, bet, ja paveiksies, arī ADWARDS2016 gadagrāmatai.

LAI IESNIEGTU:

1. Izvēlieties pērnā gada labākos veikumus. Pieteiktajiem darbiem jābūt realizētiem laikposmā no 2015. gada 31. marta līdz 2016. gada 8. augustam.

2. Izpētiet sadaļu "Kategorijas", lai noskaidrotu, kā tieši darbs sagatavojams iesniegšanai tiešsaistē.

3. Izpētiet sadaļu "Cenas un apmaksa". Informējam, ka šogad ir ieviestas izmaiņas - sākot ar 2. augustu, darbu iesniegšana būs nedaudz dārgāka.

4. Reģistrējieties Adwards mājaslapā vai ieejiet sistēmā kā reģistrēts lietotājs.

5. Pēc reģistrācijas sāciet darba iesniegšanas procesu sadaļā "Iesniegt darbu".

6. Pēc iesniegšanas, ja neko vairs nevēlaties mainīt darba informācijā, nospiediet "Apstiprināt". Darbs tiek iesniegts un rēķins tiek izrakstīts tikai pēc pogas "Apstiprināts" nospiešanas.

7. Veiciet apmaksu par iesniegtajiem darbiem. Jums tiks atsūtīts rēķins uz norādīto epastu. Kamēr rēķins ir ceļā, apmaksu variet veikt uzreiz uz LADC rekvizītiem. Darbi, kas netiks apmaksāti līdz darbu iesniegšanas beigām, netiks vērtēti. 

8. Katram darbam tiks automātiski piešķirts ID numurs. Līdz pat darbu iesniegšanas beigu datumam Jums būs iespēja saglabāt pieteikumu, lai vēlāk mainītu un papildinātu informāciju par darbu. Pēc pogas "Apstiprināts" nospiešanas, darba informāciju mainīt vairs nebūs iespējams.

9. Kategorijas PRINTART UN DIZAINS darbiem jāiesniedz drukāti un/vai produktu paraugi (reāli darbi nevis tikai to attēli) un anketā jānonorāda drukas un/vai pēcapstrādes tehnoloģijas un izmantotie materiāli. Ja drukas un produktu reālie paraugi netiks iesūtīti, darbi netiks vērtēti! Darbam, kas tiek iesniegts fiziski, jāpievieno darba pieteikuma forma (tā izdrukājama tiešsaistes sistēmā, kā arī tiks saņemta epastā apstiprinot anketu), un darbs jānogādā LADC birojā (13. janvāra iela 33, Rīga, LV-1050) ne vēlāk kā 8. augustā līdz plkst. 18.00. Ja iesniedzamas izdrukas, tās jāpiestiprina pie A2 vai A3 planšetēm, jāaptin ar caurspīdīgu plēvi un ar līmlenti jāpielīmē anketa pie plēves (vēlams). Produktu paraugi jāiepako tā, lai tie nesaburzās, netiek traumēti. Anketa jāpielīmē pie iepakojuma.

Kā ik gadu, ANTALIS rūpēsies arī par bezmaksas kurjeru fiziski iesniedzamajiem darbiem. Nepieciešamību pēc kurjera būs iespēja norādīt anketā, iesniedzot darbu.

10. Lūdzu, ņemiet vērā, ka par darbu iesniedzēju tiek uzskatīts reģistrēts lietotājs, kurš darbu ir iesniedzis un tas netiks mainīts nedz apbalvošanas ceremonijā, nedz gadagrāmatā. 

LIMBO

Limbo darbs iesniedzams kā jebkurš cits darbs, pie iesniegšanas atķeksējot attiecīgo lodziņu iesniegšanas formas augšpusē.

DARBA UZDEVUMI

Darba uzdevumi jeb brīfi ir Adwards speciālā kategorija, kurā var piedalīties ikviens, turklāt - bez maksas. Speciālā kategorija piedāvā vairākus Latvijas uzņēmumu izstrādātus darba uzdevumus, ko aicināts pildīt ikviens radoša gara īpašnieks

CENAS

Līdz 2016. gada 1. augusta plkst. 23.59 pirmā darba iesniegšana visiem festivāla dalībniekiem ir bez maksas, savukārt par katru nākamo darbu jāmaksā EUR 87.00 (PVN iekļauts cenā).

Sākot 2016. gada 2. augustu par pirmā darba iesniegšanu jāmaksā EUR 55.00 (PVN iekļauts cenā), savukārt par katra nākamā darba iesniegšanu jāmaksā EUR 100.00 (PVN iekļauts cenā).

Visiem, kas iesniegs darbus kategorijā LIMBO līdz 2016. gada 1. augustam, pirmie divi darbi iesniedzami bez maksas, savukārt par katra nākamā darba iesniegšanu jāmaksā EUR 87.00 (PVN iekļauts cenā). Ja LIMBO darbs tiek iesniegts pēc 1. augusta, katra nākamā darba iesniegšana maksās EUR 100.00 (PVN iekļauts cenā).

Speciālajā kategorijā "DARBA UZDEVUMI" darbi tiek pieņemti bez maksas.

NACIONĀLAIS FAKTORS

ADWARDS festivālā iesniegtajiem darbiem jābūt radītiem Latvijā (vai arī Latvijā strādājošu citu valstu autoru vadībā). Ja darbs tapis ārpus Latvijas, tam jābūt radītam Latvijas autoru vadībā.

ANONIMITĀTE

Darba veicējs nedrīkst būt norādīts iesniegtajā darbā, case study video, uz fiziski iesniegta darba, attēliem u.c. Darbu iesniedzējus lūdzam izņemt, aizlīmēt vai aizkrāsot darba izpildītāja vārdu, nosaukumu vai logotipu. Darbi, uz kuriem tiks norādīts darba autors, netiks vērtēti. 

AUTORTIESĪBAS

Iesniegtā darba visas iesaistītās puses (klients, izpildītājs u.c.) savstarpēji vienojas par iesniegtā darba autorību un balvas saņēmēju.

Iesniegtie materiāli pēc konkursa rīkotāju ieskatiem turpmāk var tikt uzglabāti LADC arhīvā un izmantoti tikai un vienīgi nekomerciāliem un izglītojošiem mērķiem. Iesniegtie materiāli kategorijā "PRINTART UN DIZAINS" var tikt izvietoti izstādē ADWARDS2016 radošās nedēļas ietvaros un pēc tās. 

Tiesības uz darbiem, kas tiek iesniegti kategorijā "Darba uzdevumi", pieder darba uzdevumu izstrādātājiem jeb klientiem.

VĒRTĒŠANA

Labākos darbus noteiks starptautiska žūrija 10 pazīstamu reklāmas, dizaina, mediju un saistīto industriju sastāvā. Divas vai trīs dienas žūrija vērtēs iesniegtos darbus, no kuriem izvēlēsies labākos, ko apbalvot ar ordeņiem, diplomiem un balvām. Festivāla noslēgumā 26. aaugustā uzvarētājiem tiks pasniegti II pakāpes ADWARDS ordeņi (sudraba godalgas), I pakāpes ADWARDS ordeņi (zelta godalgas) un GRAND PRIX (labākais veikums ADWARDS2016 ietvaros neatkarīgi no kategorijas - augstākais iespējamais festivāla novērtējums).

Arī šogad, papildus ADWARDS apbalvojumiem, ANTALIS pasniegs GRANDPRINT Master un GRANDPRINT Excellence specbalvas. Tās piešķir atsevišķa, Antalis īpaši izraudzīta poligrāfijas, drukas ekspertu un dizaineru žūrija, tādējādi rūpējoties tieši par print-art meistarības standartu izaugsmi Latvijā.

Informācija par uzvarētājiem tiek pausta atklātībā tikai ADWARDS2016 balvu pasniegšanas ceremonijas laikā.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Aneti Franku, rakstot anete@ladc.lv vai zvanot 26708810

 

 

Adwards 2017 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!