LIMBO - vieta visām labajām, bet nerealizētajām idejām

 

Jau vairākus gadus festivālā Adwards piedāvājam iesniegt arī tās idejas, kas kaut kādu iemeslu dēļ nav tikušas realizētas. LIMBO jeb priekškambaris ir vieta, kurā nonāk visas izcilās, tomēr klientu neapstiprinātās idejas; darbi, kas tapuši studiju laikā, ar viltīgu mērķi tikt pie kādas festivālu balvas vai varbūt vienkārši prieka pēc. Vārdu sakot, te ir vieta visam, kas mums piedzimis, taču tā arī palicis neaptraipīts un tīrs, jo līdz labai vai sliktai atdevei, efektivitātes mērījumiem vai virālas veiksmes stāstu krājumiem nav nonācis.

LIMBO darbs iesniedzams kā jebkurš cits darbs, pie iesniegšanas atķeksējot attiecīgo lodziņu iesniegšanas formas augšpusē. Par iesniegšanu vairāk lasi te.

Visiem, kas iesniegs darbus kategorijā LIMBO līdz 2016. gada 1. augustam, pirmie divi darbi iesniedzami bez maksas (ieskaitot tos darbus, kas iesniegti citās kategorijās), savukārt par katra nākamā darba iesniegšanu jāmaksā EUR 87.00 (PVN iekļauts cenā). Ja LIMBO darbs tiek iesniegts pēc 1. augusta, katra nākamā darba iesniegšana maksās EUR 100.00 (PVN iekļauts cenā).

 

Adwards 2017 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!