Noslēgusies darbu iesniegšana festivālam Adwards2016. Iesniegti vairāk kā 200 darbi

Šā gada 8. jūnijā tika izsludināta pieteikšanās vienpadsmitajam radošās izcilības festivālam Adwards2016. Līdz pat 12. augustam ikvienam radošo nozaru profesionālim, entuziastam, lielai aģentūrai vai frīlancerim bija iespēja pieteikt savus pēdējā gada laikā tapušos veikumus starptautiskas žūrijas vērtējumam, lai vēlāk - Adwards2016 noslēguma ceremonijā, iespējams, tiktu arī pie kāda apbalvojuma.

Festivāla starptautiskās žūrijas vērtējumam 10 kategorijās (un neskaitāmās apakškategorijās) iesniegti gandrīz 250 radoši meistardarbi. Visvairāk darbu šogad iesniegts kategorijās PRINTART & DESIGN, FILM & RADIO, INTEGRĒTĀS KAMPAŅAS, INTERAKTĪVIE UN DIGITĀLIE RISINĀJUMI, Vismazākā konkurence – kategorijās BRANDED CONTENT AND ENTERTAINMENT, ZĪMOLA STĀSTS un NETRADICIONĀLĀ KOMUNIJĀCIJA.

Kamēr mēs apkopojam darbus, lai jau pavisam drīz tos nodotu ne tikai žūrijas, bet arī tautas vērtējumam, līdz 19. augustam (ieskaitot) radošie prāti vēl var turpināt pildīt DARBA UZDEVUMUS pēc Latvijas uzņēmumu – FAILIEM LV, ALBERT HOTEL, ANTALIS un DARDEDZE HOLOGRĀFIJA - sagatavotiem brīfiem un pretendēt uz vērtīgām balvām.

Adwards2016 starptautiskā žūrija 10 profesionāļu sastāvā iesniegtos darbus vērtēs 21., 22. un 23. augustā. Savukārt 23. augustā žūrēšanu pārņems Antalis īpaši izraudzīta poligrāfijas, drukas ekspertu un dizaineru žūrija, kas izvērtēs, kuriem no PRINTART & DESIGN kategorijas darbiem piešķirt īpašos GrandPrint Master un GrandPrint Excellence apbalvojumus.

Kā jau ierasts, ikvienam interesentam būs iespēja iejusties Adwards2016 žūrijas ampluā un sniegt savu vērtējumu iesniegtajiem darbiem TAUTAS BALSOJUMĀ. Nobalsot par festivālam iesniegtajiem darbiem būs iespējams autorizējoties ar kādu sociālo tīklu. Turklāt no viena profila savu izvēli izdarīt un par favorītu balsi atdot varēs tikai vienu reizi.

Ikviens aicināts pieteikt savu dalību festivāla Adwards2016 radošajā nedēļā, kas norisināsies no 22. līdz pat 26. augustam. Aicinām iepazīties ar lektoriem un pasākumu programmu te. Ja vēlies apmeklēt pasākumus, neaizmirsti pieteikties, rakstot marija@ladc.lv.

Atgādinām, ka Latvian Art Directors Club (LADC) biedriem un sadarbības partneriem bez maksas apmeklējami ne tikai visi Adwards2016 pasākumi, bet arī LADC rīkotās lekcijas gada garumā. Ja vēlies kļūt par LADC biedru, piesakies! Informējam, ka līdz pat 27. augustam jaunus biedrus uzņemam tikai ar pilna gada biedra naudas apmaksu.

 

Adwards 2017 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!