Noslēgusies darbu iesniegšana festivālam Adwards2017. Iesniegti 200 darbi

Šā gada jūlijā tika izsludināta pieteikšanās divpadsmitajam radošās izcilības festivālam ADWARDS2017. Līdz pat 17. augustam ikvienam radošo nozaru profesionālim, entuziastam, lielai aģentūrai vai frīlancerim bija iespēja pieteikt savus pēdējā gada laikā tapušos veikumus starptautiskas žūrijas vērtējumam, lai vēlāk - Adwards2017 noslēguma ceremonijā, iespējams, tiktu arī pie kāda apbalvojuma.

Festivāla starptautiskās žūrijas vērtējumam 10 kategorijās (un neskaitāmās apakškategorijās) iesniegti 200 radoši meistardarbi. Visvairāk darbu šogad iesniegts kategorijās PRINTART & DESIGN, FILM & RADIO, INTERAKTĪVIE UN DIGITĀLIE RISINĀJUMI. Vismazākā konkurence – kategorijās SABIEDRISKĀS ATTIECĪBAS, PASĀKUMI un NETRADICIONĀLĀ KOMUNIJĀCIJA.

Kamēr mēs apkopojam darbus, lai jau pavisam drīz tos nodotu ne tikai žūrijas, bet arī tautas vērtējumam, līdz 21. augustam (ieskaitot) radošie prāti vēl var turpināt pildīt ALBERT HOTEL piedāvāto DARBA UZDEVUMU un pretendēt uz vērtīgām balvām. 

ADWARDS2017 starptautiskā žūrija 10 profesionāļu sastāvā iesniegtos darbus vērtēs 22. un 23. augustā. Savukārt 24. augustā žūrēšanu pārņems ANTALIS īpaši izraudzīta poligrāfijas, drukas ekspertu un dizaineru žūrija, kas izvērtēs, kuriem no PRINTART & DESIGN kategorijas darbiem piešķirt īpašos GrandPrint Master un GrandPrint Excellence apbalvojumus

Kā jau ierasts, ikvienam interesentam būs iespēja iejusties ADWARDS žūrijas ampluā un sniegt savu vērtējumu iesniegtajiem darbiem TAUTAS BALSOJUMĀ. Nobalsot par festivālam iesniegtajiem darbiem būs iespējams autorizējoties ar kādu sociālo tīklu. Turklāt no viena profila savu izvēli izdarīt un par favorītu balsi atdot varēs tikai vienu reizi. 

Ikviens aicināts pieteikt savu dalību festivāla ADWARDS2017 TALKS & STORIES konferencē un ADWARDS2017 UZVARĒTĀJU APBALVOŠANAS CEREMONIJĀ, kas norisināsies 25. augustā. Aicinām iepazīties ar lektoriem un pasākumu programmu te. Ja vēlies apmeklēt pasākumus, neaizmirsti pieteikties, rakstot info@ladc.lv.

Atgādinām, ka Latvian Art Directors Club (LADC) biedriem bez maksas apmeklējami ne tikai visi ADWARDS2017 pasākumi, bet arī LADC rīkotās lekcijas gada garumā. Ja vēlies kļūt par LADC biedru, piesakies! Informējam, ka līdz pat 25. augustam jaunus biedrus uzņemam tikai ar pilna gada biedra naudas apmaksu.

Adwards 2018 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

ATDOD SAVU BALSI!

+

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!