Noslēgusies darbu iesniegšana festivālam ADWARDS2018

Noslēgusies darbu iesniegšana festivālam Adwards2018. Šogad iesniegts maģisks radošo darbu skaits – 222.

Jau trīspadsmito gadu Latvian Art Director Club (LADC) rīko radošās izcilības festivālu ADWARDS, kurā ikviens radošo nozaru profesionālis, entuziasts, liela aģentūra vai frīlanceris var pieteikt savus pēdējā gada laikā tapušos veikumus augstas klases žūrijas vērtējumam, lai ADWARDS2018 noslēguma ceremonijā tiktu noteikts, kuri ir izcilākie veikumi Latvijas reklāmā un dizainā pēdējā gada laikā.

No 12. jūlija līdz pat 12. augustam festivāla dalībniekiem bija iespēja iesūtīt darbus, kuri ir tapuši pēdējā gada griezumā, precīzāk, laika periodā no 2017. gada 16. augusta līdz 2018. gada 12. augustam. 

Festivāla žūrijas vērtējumam 11 kategorijās (un neskaitāmās apakškategorijās) iesniegti virs 200 radošo meistardarbu. Visvairāk darbu šogad iesniegts kategorijās PRINT &  DESIGN, FILM & RADIO, INTERAKTĪVIE UN  DIGITĀLIE RISINĀJUMI, ZĪMOLA STĀSTS, INTEGRĒTĀS KAMPAŅAS. Vismazākā konkurence – kategorijās SABIEDRISKĀS ATTIECĪBAS, PASĀKUMI, BRANDED CONTENT AND ENTERTAINMENT, NETRADICIONĀLĀ KOMUNIKĀCIJA, VIDES REKLĀMA.

Radošie darbi tiek apkopoti un žūrijas rokās nonāks 28. un 29. augustā. Nemainīgi arī darbu vērtēšanā piedalīsies Antalis īpaši izraudzīta poligrāfijas, drukas ekspertu un dizaineru žūrija, kas izvērtēs, kuriem no PRINTART & DESIGN kategorijas darbiem piešķirt īpašos GrandPrint Master un GrandPrint Excellence apbalvojumus.

Savukārt jau 30. augustā ADWARDS mājaslapā būs iespējams uzzināt festivāla finālistus.

Kā jau ierasts, ikvienam interesentam būs iespēja iejusties ADWARDS18 žūrijas ampluā un sniegt savu vērtējumu darbiem TAUTAS BALSOJUMĀ no 27.augusta ADWARDS mājas lapā. 

Ikviens tiek aicināts pieteikt savu dalību festivāla ADWARDS2018 konferencē TALKS & STORIES, kas norisināsies 31. augustā Radisson Blu Latvija konferenču (Omega) zālē. Aicinām iepazīties ar lektoriem un pasākumu programmu šeit. Ja vēlies apmeklēt pasākumus, neaizmirsti pieteikties, rakstot adwards2018@ladc.lv

Ieeja konferencē LADC biedriem, LADC skola studentiem, absolventiem un sadarbības partneriem ir bez maksas. 

Juridiskām personām – 185Eur. 

Fiziskām personām - 90Eur.

Atgādinām, ka Latvian Art Directors Club (LADC) biedriem un sadarbības partneriem bez maksas apmeklējami ne tikai visi ADWARDS2018 pasākumi, bet arī LADC rīkotās lekcijas gada garumā. Ja vēlies kļūt par LADC biedru, piesakies

Adwards 2018 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

ATDOD SAVU BALSI!

+

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!