KAS MĒS ESAM?

2005. gadā martā, sanākot kopā 18 lielāko aģentūru pārstāvjiem un 50 māksliniekiem, dizaineriem, arhitektiem, fotogrāfiem, tekstu autoriem un citām radošām personībām, tika nodibināts LATVIAN ART DIRECTORS CLUB – biedrība, kura rūpējas par radošo nozaru meistarības un profesionālo standartu izaugsmi, izglīto, iedvesmo un iedrošina esošo un nākamo radošo talantu paaudzi, nodrošina pieredzes un informācijas apmaiņu starp radošo nozaru profesionāļiem un sabiedrību.

ART DIRECTORS CLUB ir vairāk kā 70 valstīs pārstāvēta biedrība, kas apvieno gan radošo nozaru profesionāļus un entuziastus, gan arī mārketinga speciālistus un reklāmdevējus. 

KO MĒS DARĀM?

Reizi mēnesī LADC organizē pasaules radošāko prātu lekcijas, seminārus un meistarklases tepat pie mums. Varam lepoties ar vairāk kā 170 pasaules ietekmīgāko radošo profesionāļu no visas pasaules, lekcijām un meistarklasēm. Tas ir nenovērtējams izglītības, praktiska ieskata un pieredzes resurss tiem, kas vēlas mācīties no Latvijas un pasaules radošo industriju celmlaužiem.

Reizi gadā LADC rīko gada lielāko notikumu reklāmā un dizainā – radošās izcilības festivālu ADWARDS, kur dažādās kategorijās iespējams iesniegt pēdējā gada laikā tapušos darbus. Starptautiska žūrija 10 un vairāk profesionāļu sastāvā izvērtē tos un labākos darbus apbalvo ar ADWARDS izcilības ordeņiem, ko vēlāk pasniedz festivāla noslēguma ceremonijā.

LADC jau 11 gadus izdod Latvijas radošās izcilības arhīvu jeb ADWARDS gadagrāmatu. Katrā izdevumā apkopojam ne tikai festivāla labākos darbus, bet arī dažādas LADC lektoru un žūrijas pārstāvju intervijas.

Ar iniciatīvu "LADC vieslekciju programma augstskolās," LADC pieaicināti radošo nozaru profesionāļi uzstājas ar lekciju ciklu Latvijas augstskolās.

LADC organizē radošās izcilības skolu jaunajiem talantiem. LADC skola ir Latvijas radošo celmlaužu veidota ekskluzīva izglītības programma, kas 9 - 10 mēnešus savā paspārnē skolo un iedvesmos 20 talantus no visas Latvijas. LADC skola ietvaros studenti apgūs visas reklāmas svarīgākās komponentes Latvijas lielākajās radošajās aģentūrās un studijās pie zinošākajiem reklāmas un dizaina praktiķiem. 

Šie vienpadsmit gadi LADC bijuši ļoti koši, vērtīgi, pieredzes un zināšanām piepildīti. Ir veiksmīgi noorganizēti desmit radošās izcilības festivāli ADWARDS, kam kopumā tikuši pieteikti ap 2000 darbu. Lekcijas un meistarklases snieguši vairāk kā 170 radošie dūži no visas pasaules. Pēc LADC uzaicinājuma Rīgā viesojušies spilgti radošo profesiju pārstāvji - Stefan Sagmeister, Bob Gill, David Carson, Michael Conrad, Paula Scher, Keith Reinhard, Simon Higby, Sir John Hegarty, Laurie Anderson, Neil French, Geoffrey Hantson, Mark Waites, Sergio Mugnaini, Joakim Borgstrom. Steve Vranakis, Saneel Radia, Chuck Porter, Nicolas Roope, Carlo Cavallone, Ted Persson, Simon Poett un daudzi citi. Ir izveidots šo gadu laikā tapušo radošo darbu arhīvs, kas apkopots ikgadējā izdevumā – ADWARDS GADAGRĀMATĀ.

ADWARDS2016

Šā gada radošās izcilības festivāls ADWARDS2016 26.augustā jau vienpadsmito reizi pulcēs vienkopus Latvijas radošo industriju pārstāvjus, lai noskaidrotu, kuri no iepriekšējā gada laikā radītajiem darbiem ieies Latvijas radošās domas un meistarības vēsturē. Festivāla radošo risinājumu izstrādāja animācijas studija KUST. ADWARDS2016 mājaslapa izstrādāta ar digitālās aģentūras WRONG atbalstu.

Festivāla ADWARDS2016 ietvaros tradicionāli notiks darbu iesniegšana, to vērtēšana 10 starptautiskas žūrijas pārstāvju sastāvā, kā arī to apbalvošana festivāla noslēguma ceremonijā. ADWARDS2016 ietvaros tiks rīkota radošā nedēļa, kurā ne tikai visi žūrijas pārstāvji, bet arī citi nozares profesionāļi uzstāsies ar speciāli sagatavotām lekcijām. 

KO UZŅĒMUMS IEGŪST SADARBOJOTIES AR LADC?

1. LADC ik mēnesi rīko pasaules radošāko prātu lekcijas, seminārus un meistarklases. “Radošie prāti” nozīmē mārketinga, brenda, jauno un tradicionālo mediju speciālisti. Arhitekti, mūziķi, fotogrāfi, rezisori, filosofi, dizaineri. Kas šiem radošajiem prātiem kopīgs – tie zina, kā pārdot idejas. Mēs neaicinām vientuļus dzejniekus. Aicinām pasaulē veiksmīgākos cilvēkus, kuri stāsta savu veiksmes stāstu, pasaules redzējumu un attieksmi. Citiem vārdie sakot – iedvesmo. Uzņēmumiem, kas ir mūsu SADARBĪBAS PARTNERI, ir iespēja visus LADC rīkotos pasākumus apmeklēt bez maksas visa gada garumā. Tā ir iespēja kopā celt un attīstīt mārketinga kvalitāti un efektivitāti, iedzīvināt pasaules labāko komunikācijas un mārketinga praksi, izglītot gan sevi, gan savus darbiniekus - parādīt viņiem, kas notiek „aiz žoga”. Tā ir iespēja mācīties un augt, lai kopā dotos uz „izcilu risinājumu” zemi.
2. Ik gadu LADC rīko nozīmīgāko un lielāko notikumu Latvijas radošajā lauciņā – festivālu ADWARDS. Ieeja tajā SADARBĪBAS PARTNERIEM ir bez maksas, neierobežotam skaitam uzņēmuma darbinieku. Iepriekš rakstiski vienojoties, laiku pa laikam iespējams aicināt klientus. Izvēles mehānisms – jūsu. Kaut loterija.
3. Kā vieslekcijas, tā arī radošās izcilības festivāls ADWARDS pulcē simtiem Latvijas radoši izcilākos cilvēkus un uzņēmumus, kuriem ir svarīgi ne tikai izdarīt, bet izdarīt labi, gudri un rezultatīvi. Papildus vērtīgām lekcijām un meistarklasēm, noteikti iepazīsi līdzīgi domājošos, savus konkurentus un nodibināsi jaunus kontaktus;
4. Nekur nav jābrauc un jātērē nauda. Pie mums jau bijuši 170 ar kaudzīti pasaules lielākie radošo sfēru spīdekļi. Un šie vārdi, ko LADC ar lepnumu var rakstīt savā 10 gadu pieredzes CV, ir pierādījums tam, ka cilvēkiem interesē un mums sanāk;
5. LADC ik gadu izdod ADWARDS gadagrāmatu, kurā tiek atspoguļots Latvijas reklāmā sastrādātais visa gada garumā. Šajā grāmatā tiek iekļauts arī SADARBĪBAS PARTNERA logo un reklāma, kas ir kā liecība tam, ka uzņēmums ir atbildīgs un ieinteresēts attīstīties, kā arī saprot un apzinās kvalitatīvas reklāmas nozīmi zīmola tēla veidošanā;
6. SADARBĪBAS PARTNERIEM ir pieeja visu iepriekšējo runātāju video;
7. LADC, pirms tam vienojoties ar lektoru, SADARBĪBAS PARTNERIM un tā darbiniekiem nodrošina privātas lekcijas;
8. Iepriekš vienojoties, LADC piešķir papildus ielūgumus uz LADC ikmēneša lekcijām un meistarklasēm, kā arī ADWARDS radošo nedēļu, ko SADARBĪBAS PARTNERIS var izmantot savām promo aktivitātēm;
9. SADARBĪBAS PARTNERIS iegūst iespēju pārstāvēt kādu konkrētu speciālkategoriju festivāla ADWARDS ietvaros;
10. LADC izvieto SADARBĪBAS PARTNERA logotipu visos LADC ikmēneša ziņojumos – gan mājaslapā, gan 1000 cilvēku epastu datubāzei vismaz 2 reizes mēnesī;
11. LADC nodrošina SADARBĪBAS PARTNERA vārda pieminēšanu un/vai logo demonstrēšanu ADWARDS2016 pirmspublicitātes kampaņas laikā Latvijas preses izdevumos, radioreklāmā, pašreklāmas TV klipos, internetā, vides reklāmā, uz rollup banera un ekrāna pasākuma vietā, apbalvošanas ceremonijas laikā, bukletos, banneros, programmās, ielūgumos, dalībnieku ID kartēs u.c. Tiek nodrošināta precīza logotipa lietošana;
12. LADC piedāvā iespēju SADARBĪBAS PARTNERIM izstrādāt darba uzdevumu ADWARDS2016 festivāla ietvaros, ar iespēju radošo risinājumu realizēt dzīvē. SADARBĪBAS PARTNERIS par šo darba uzdevuma izpildi piešķir balvu;
13. LADC nodrošina iespēju ADWARDS2016 noslēguma ceremonijas laikā SADARBĪBAS PARTNERIM pasniegt simpātiju balvu labākā darba autoram jebkurā kategorijā;
14. LADC izvieto SADARBĪBAS PARTNERA vizuālo reklāmu ADWARDS2016 gadagrāmatā;
15. LADC izvieto SADARBĪBAS PARTNERA logotipu www.adwards.lv un www.ladc.lv interneta mājaslapās;
16. LADC izplata informāciju par SADARBĪBAS PARTNERI savos sociālajos kontos twitter.com, facebook.com, draugiem.lv, vimeo.com.

 

Vienmēr priecāsimies apspriest sadarbības iespējas un noteikti nonāksim pie pozitīva risinājuma.

 

Anete Franka
Valdes locekle
Latvian Art Directors Club
13. janvāra iela 33, Rīga, LV-1050, Latvija
Tel.: +371 26708810 
anete@ladc.lv

 

Adwards 2016 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!