Adwards
radošās izcilības festivāls

Šis ir vienpadsmitais gads LATVIAN ART DIRECTORS CLUB (LADC) un tā organizētajam radošās izcilības festivālam ADWARDS. Ir veiksmīgi noorganizēti desmit radošās izcilības festivāli ADWARDS. Tiem kopumā tikuši pieteikti vairāk kā 2000 darbu, ko vērtējuši vairāk kā 100 žūrijas pārstāvji no visas pasaules. Šogad, ar nezūdošu kvalitāti un profesionalitāti, augusta beigās ADWARDS sevi piesaka vienpadsmito reizi.

Līdz pat 8. augustam aicinām visus radošo nozaru profesionāļus un entuziastus – reklāmistus, grafikas dizainerus, tekstu autorus, digitālās galvas, fotogrāfus, drukas māksliniekus, radošos un mākslinieciskos direktorus, režisorus un operatorus, produktu, iepakojumu dizainerus un visus pārējos, kas kaut ko rada - celsim gaismā un gaisā visu, kas sastrādāts Latvijas reklāmā pēdējā gada laikā, lai noskaidrotu, kuri ir tie darbi, ko starptautiska žūrija 10 profesionāļu sastāvā atzīs par labākajiem, piešķirot tiem ordeņus un nodrošinot vietu starp ADWARDS2016 gada grāmatas vākiem. Lielās aģentūras ar 20 vai freelancer ar vienu labu darbu – nav būtiski, ja vien radi kaut ko kvalitatīvu, pierādot savu meistarību!

 

IDEJA
Idejas ir, lai tās radītu, tāpēc jau vienpadsmito gadu pēc kārtas devām iespēju māksliniekiem izstrādāt ADWARDS identitāti no nulles. Jauns gads un, kā vienmēr - jauna ideja, jauni mākslinieki, jauns logo, slogans, cilvēki un darbi. Šogad ADWARDS ideju domāja un izstrādāja jaunā un daudzsološā animācijas studija KUST, savukārt mājaslapu un darbu iesniegšanu jau tradicionāli nodrošinās ilggadējie LADC draugi, digitālo un interaktīvo risinājumu aģentūra WRONG.

ADWARDS2016 koncepts ir "It's time for the ugly truth". Reizi gadā pienāk patiesības mirklis, kad slēpties aiz reputācijas, draugiem-slavenībām, septītā aifona, stilīga biroja un vēl stilīgāka instagrama vairs nav jēgas. Var jau var, tomēr patiesība nāk gaismā, kad tiek novākti visi fona trokšņi un galdā tiek celts tikai tas, ko tu vari izdarīt un radīt. Ir pienācis laiks skarbākajam mirklim gadā, jo, iespējams, tikai iespējams, tu neesi tik labs, kā domā. Galvenais jautājums - vai tu būsi gana drosmīgs to pārbaudīt?

 

DATUMI
Darbus festivālam varēs iesniegt no 2016. gada 8.jūnija līdz pat 8. augustam. Pieteiktajiem darbiem jābūt realizētiem laikaposmā no 2015. gada 31. marta līdz 2016. gada 8. augustam.
ADWARDS2016 radošā nedēļa norisināsies no 22. - 26. augustam. Uzvarētāju apbalvošanas ceremonija - 26. augusts.

 

Izpēti DARBU IESNIEGŠANUVĒRTĒŠANUKATEGORIJAS, CENASiepazīsties ar ŽŪRIJU.
 

Žūrija

Apbalvojumi

 

GRAND PRIX
Darbs, kurš atzīts par labāko veikumu ADWARDS ietvaros, saņem GRAND PRIX ordeni un diplomu, kā arī tiek publicēts ADWARDS gadagrāmatā. Šī balva norāda, ka jūsu darbs pavēris jaunus apvāršņus un iedibinājis jaunus standartus Latvijas reklāmas un dizaina sfērā, bet jūs pats ieiesiet Latvijas radošajā vēsturē.

 

I PAKĀPES ADWARDS MEISTARĪBAS ORDENIS  
Darbs, kurš atzīts par labāko katrā no apakškategorijām, saņem I pakāpes ADWARDS ordeni (zelta godalgu) un diplomu, kā arī tiek publicēts ADWARDS gadagrāmatā. Šī balva norāda, ka jūsu darbs ir izcils atbilstošajā kategorijā, jūsu talants un profesionalitāte turpmāk vairs nav apšaubāma.    

 

II PAKĀPES ADWARDS MEISTARĪBAS ORDENIS
Darbs, kurš atzīts par otro labāko katrā no apakškategorijām, saņem II pakāpes ADWARDS ordeni (sudraba godalgu) un diplomu, kā arī tiek publicēts  gadagrāmatā. Šī balva norāda uz spēcīgu talantu savienībā ar izcilu meistarību un uzmanību pret detaļām. II pakāpes ADWARDS ordenis nozīmē – jūs esat aroda virtuozs, respektējams un cienījams tiklab savā profesijā, kā tālu ārpus tās. 

 

FINĀLISTA DIPLOMS
Darbi, kas iekļuvuši ADWARDS otrajā kārtā (finālā), saņem finālista diplomu un tiek publicēti festivāla gadagrāmatā. Šī balva norāda uz profesionālo līmeni, kas ir krietni virs Latvijas vidējā. Jūs esat meistarības kāpņu augšupejošā posmā, un jūsu darbā ir spēcīga talanta pazīmes.

Speciālās balvas

ANTALIS SPECBALVA GRANDPRINT MASTER

Antalis specbalvas piešķir atsevišķa, Antalis īpaši izraudzīta poligrāfijas, drukas ekspertu un dizaineru žūrija, tādējādi rūpējoties tieši par print-art meistarības standartu izaugsmi Latvijā.

GrandPrint Master tiks piešķirta drukas darbam, kurā apvienojas izcila drukas kvalitāte un perfekta papīru un/vai materiālu izvēle izvēlētajai drukas tehnoloģijai.

   

Balvā
- GrandPrint Master specbalva 
- Papīri un materiāli 500 eur vērtībā nākotnes projektiem
- Antalis Papīru & Materiālu skolas bezmaksas apmeklējums

 


 

ANTALIS SPECBALVA GRANDPRINT EXCELLENCE

GrandPrint Excellence tiks piešķirta drukas darbam, kurā apvienojas niansēs smalka un izcila pēcpastrāde, perfekti piemērota izvēlētajiem papīriem un/vai materiāliem.

       

Balvā
- GrandPrint Excellence specbalva    
- SILHOUETTE CAMEO® griezējploteris
- Antalis Papīru&Materiālu skolas bezmaksas apmeklējums

 


 

DIGITAL GURU SPECBALVA LABĀKAJIEM BRĪFU IZPILDĪTĀJIEM

Mācību centra DIGITAL GURU balvas tiks piešķirtas kategorijas DARBA UZDEVUMI izcilākajiem darbiem. Katrs radošais talants tiks gaidīts uz vienu no DIGITAL GURU kursiem - izvēle tavās rokās. Tas var būt Illustrator vai Photoshop kurss, vai arī kas cits - video montāža, mājas lapas veidošana un citi.

 

 


 

PIONIERA BALVA

Šī balva tiks pasniegta klientam, kas bijis drosmīgs, atvērts izaicinājumiem un reklāmistu trakajām idejām, kas nenobijās "iziet no rāmjiem” un pēc neilgas svārstīšanās akceptēja radošo prātu risinājumu. PIONIERA BALVAI nominantus piesaka aģentūras un indivīdi, kuri realizēja drosmīgo ieceri klienta uzdevumā. Pieteikums jāaizpilda brīvā formā – īss apraksts, klienta nosaukums, attēli un/vai video – un jānosūta Anetei  līdz 2016. gada 8. augustam.   

 

 


 

LIMBO BALVA

LIMBO jeb priekškambaris ir vieta, kurā nonāk visas izcilās, tomēr klientu neapstiprinātās idejas; darbi, kas tapuši studiju laikā, ar viltīgu mērķi tikt pie kādas festivālu balvas vai varbūt vienkārši prieka pēc. Vārdu sakot, te ir vieta visam, kas mums piedzimis, taču tā arī palicis neaptraipīts un tīrs, jo līdz labai vai sliktai atdevei, efektivitātes mērījumiem vai virālas veiksmes stāstu krājumiem nav nonācis. 

Līdz 1. augustam pirmie divi darbi tiek pieņemti bez maksas, bet par katru nākamo iesniegto LIMBO darbu iesniegšanas maksa ir EUR 87 (PVN iekļauts cenā). Ja LIMBO darbs tiek iesniegts pēc 1. augusta, katra nākamā darba iesniegšana maksās EUR 100.

 

 

 

Adwards 2016 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!