Adwards
radošās izcilības festivāls

Šis ir divpadsmitais gads LATVIAN ART DIRECTORS CLUB (LADC) un tā organizētajam radošās izcilības festivālam ADWARDS. Ir veiksmīgi noorganizēti vienpadsmit radošās izcilības festivāli ADWARDS; tiem kopumā tikuši pieteikti vairāk nekā 2300 darbu, ko vērtējuši vairāk nekā 110 žūrijas pārstāvji no visas pasaules. Šogad, ar nezūdošu kvalitāti un profesionalitāti, augusta beigās ADWARDS sevi piesaka divpadsmito reizi.

 

Līdz pat 15. augustam aicinām visus radošo nozaru profesionāļus un entuziastus – reklāmistus, grafikas dizainerus, tekstu autorus, digitālās galvas, fotogrāfus, drukas māksliniekus, radošos un mākslinieciskos direktorus, režisorus un operatorus, produktu, iepakojumu dizainerus un visus pārējos, kas kaut ko rada - celsim gaismā un gaisā visu, kas sastrādāts Latvijas reklāmā pēdējā gada laikā, lai noskaidrotu, kuri ir tie darbi, ko starptautiska žūrija 10 profesionāļu sastāvā atzīs par labākajiem, piešķirot tiem ordeņus un nodrošinot vietu starp ADWARDS2017 gada grāmatas vākiem. Lielās aģentūras ar 20 vai "freelancer" ar vienu labu darbu – nav būtiski, ja vien radi kaut ko kvalitatīvu, pierādot savu meistarību!

 

IDEJA
Idejas ir, lai tās radītu. Tāpēc jau divpadsmito gadu pēc kārtas devām iespēju jauniem māksliniekiem izstrādāt ADWARDS identitāti no nulles. Jauns gads un, kā vienmēr - jauna ideja, jauni mākslinieki, jauns logo, slogans, cilvēki un darbi. Šogad ADWARDS2017 ideju domāja un izstrādāja jaunā un daudzsološā reklāmas aģentūra VUCA tās radošās direktores Unas Rozenbaumas vadībā,  savukārt mājaslapu un darbu iesniegšanu jau tradicionāli nodrošina ilggadējie LADC draugi, digitālo un interaktīvo risinājumu aģentūras WRONG un Digibrand

ADWARDS2017 koncepts ir “In the world of copy, be original”. Šogad festivāls svin patiesumu, oriģinalitāti un meistarību. Patiesumu, kuru meklējot, mēs mostamies naktī, lai pierakstītu “to teikumu”. Nomokām apkārtējos ar jautājumiem, bet sevi pašu - ar šaubām. Oriģinalitāti, kuru bieži sauc par pašmērķīgu un kuras vārdā izejam cauri visiem Dantes elles apļiem. Meistarību, kas piepilda mūsu desktopus ar neskaitāmām final versijām.

Šogad mēs svinam nesamierināšanos ar viduvējību, “gan jau aizies” nepieņemšanu un ikdienas cīņu ar slinkumu.

 

DATUMI
Darbus festivālam varēs iesniegt līdz pat 2017. gada 15. augusta pusnaktij. Pieteiktajiem darbiem jābūt realizētiem laikaposmā no 2016. gada 8. augusta līdz 2017. gada 15. augustam.

ADWARDS2017 "Talks & stories" konference norisināsies Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 25. augustā visas dienas garumā, savukārt uzvarētāju apbalvošanas ceremonija - turpat, tās pašas dienas vakarā.

 

Izpēti DARBU IESNIEGŠANUVĒRTĒŠANUKATEGORIJAS, CENASiepazīsties ar ŽŪRIJU.
 

Žūrija

Apbalvojumi

 

GRAND PRIX
Darbs, kurš atzīts par labāko veikumu ADWARDS ietvaros, saņem GRAND PRIX ordeni un diplomu, kā arī tiek publicēts ADWARDS gadagrāmatā. Šī balva norāda, ka jūsu darbs pavēris jaunus apvāršņus un iedibinājis jaunus standartus Latvijas reklāmas un dizaina sfērā, bet jūs pats ieiesiet Latvijas radošajā vēsturē.

 

I PAKĀPES ADWARDS MEISTARĪBAS ORDENIS  
Darbs, kurš atzīts par labāko katrā no apakškategorijām, saņem I pakāpes ADWARDS ordeni (zelta godalgu) un diplomu, kā arī tiek publicēts ADWARDS gadagrāmatā. Šī balva norāda, ka jūsu darbs ir izcils atbilstošajā kategorijā, jūsu talants un profesionalitāte turpmāk vairs nav apšaubāma.    

 

II PAKĀPES ADWARDS MEISTARĪBAS ORDENIS
Darbs, kurš atzīts par otro labāko katrā no apakškategorijām, saņem II pakāpes ADWARDS ordeni (sudraba godalgu) un diplomu, kā arī tiek publicēts  gadagrāmatā. Šī balva norāda uz spēcīgu talantu savienībā ar izcilu meistarību un uzmanību pret detaļām. II pakāpes ADWARDS ordenis nozīmē – jūs esat aroda virtuozs, respektējams un cienījams tiklab savā profesijā, kā tālu ārpus tās. 

 

FINĀLISTA DIPLOMS
Darbi, kas iekļuvuši ADWARDS otrajā kārtā (finālā), saņem finālista diplomu un tiek publicēti festivāla gadagrāmatā. Šī balva norāda uz profesionālo līmeni, kas ir krietni virs Latvijas vidējā. Jūs esat meistarības kāpņu augšupejošā posmā, un jūsu darbā ir spēcīga talanta pazīmes.

Speciālās balvas

"AGENCY OF THE YEAR" DIPLOMS

Radošā aģentūra, kas ADWARDS apbalvojumu skaita ziņā izpelnījusies vislielāko žūrijas mīlestību. Šī balva norāda uz aģenturas meistarību, kas konkrētajā gadā bijusi augstākā valstī. Gada aģentūra tiek noteikta punktu sistēmā - GRAND PRIX  10 punkti, I pakāpes ADWARDS ordenis 5 punkti,  II pakāpes ADWARDS ordenis 3 punkti, finālists 0,5 punkti. 

 


 

ANTALIS SPECBALVA GRANDPRINT MASTER

ANTALIS specbalvas piešķir atsevišķa, Antalis īpaši izraudzīta poligrāfijas, drukas ekspertu un dizaineru žūrija, tādējādi rūpējoties tieši par print-art meistarības standartu izaugsmi Latvijā.

GrandPrint Master tiks piešķirta drukas darbam, kurā apvienojas izcila drukas kvalitāte un perfekta papīru un/vai materiālu izvēle izvēlētajai drukas tehnoloģijai.

   

Balvā
- GrandPrint Master specbalva 
- Papīri un materiāli 400 eur vērtībā nākotnes projektiem
- Antalis Papīru & Materiālu skolas bezmaksas apmeklējums

 


 

ANTALIS SPECBALVA GRANDPRINT EXCELLENCE

GrandPrint Excellence tiks piešķirta drukas darbam, kurā apvienojas niansēs smalka un izcila pēcpastrāde, perfekti piemērota izvēlētajiem papīriem un/vai materiāliem.

  

Balvā
- GrandPrint Excellence specbalva    
- Papīri un materiāli 400 eur vērtībā nākotnes projektiem
Antalis Papīru & Materiālu skolas bezmaksas apmeklējums

 


 

BE.ADWARDS.LV KONKURSA SPECBALVAS

Izveido savu "In a world full of copy be original" versiju! Dalies ar to Facebook un pretendē uz balvām! Labākās idejas autors saņems bezmaksas kursus no Digital Guru, bezmaksas ielūgumu uz Adwards 2017 Talks & Stories un divus ielūgumus uz Adwards2017 noslēguma/uzvarētāju apbalvošanas ceremoniju! Otrās un trešās vietas ieguvēji saņems bezmaksas ieejas kartes uz Adwards2017 pasākumiem. Tiks pasniegta arī īpašā New Black balva. 

 

 


 

PIONIERA BALVA

Šī balva tiks pasniegta klientam, kas bijis drosmīgs, atvērts izaicinājumiem un reklāmistu trakajām idejām, kas nenobijās "iziet no rāmjiem” un pēc neilgas svārstīšanās akceptēja radošo prātu risinājumu. PIONIERA BALVAI nominantus piesaka aģentūras un indivīdi, kuri realizēja drosmīgo ieceri klienta uzdevumā. Pieteikums jāaizpilda brīvā formā – īss apraksts, klienta nosaukums, attēli un/vai video – un jānosūta anete@ladc.lv līdz 2017. gada 15. augustam.   

 

 


 

LIMBO BALVA

Jau tradicionāli, ar reklāmas aģentūras DDB Latvija gadību, ADWARDS festivāla laikā iespējams savu radošo izcilību atrādīt arī tiem, kuru idejas kaut kādu iemeslu dēļ nav tikušas realizētas. Tās var būt studiju laikā tapušas idejas, idejas, kas radītas vienkārši prieka pēc vai idejas, kas tā arī nav tikušas klientu apstiprinātas. Vārdu sakot, LIMBO jeb priekškambaris ir vieta visam, kas mums piedzimis, taču tā arī palicis neaptraipīts un tīrs, jo līdz labai vai sliktai atdevei, efektivitātes mērījumiem vai virālas veiksmes stāstu krājumiem nav nonācis. 
Līdz 1. augustam pirmie divi darbi tiek pieņemti bez maksas, bet par katru nākamo iesniegto LIMBO darbu iesniegšanas maksa ir EUR 87 (PVN iekļauts cenā). Ja LIMBO darbs tiek iesniegts pēc 1. augusta, katra nākamā darba iesniegšana maksās EUR 100.
Limbo darbs iesniedzams kā jebkurš cits darbs, pie iesniegšanas atķeksējot attiecīgo lodziņu iesniegšanas formas augšpusē.

 

 

 

Adwards 2017 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!