Adwards
radošās izcilības festivāls

Kad mākslīgais intelekts un roboti aizvieto cilvēkus kā daudz efektīvāki darba darītāji, bailes par neprognozējamo nākotni kļūst arvien klātesošākas. Tajā pat laikā, pastāv viedoklis, ka radošās profesijas būs pēdējā disciplīna, kuru mākslīgais intelekts cilvēkiem atņems. 

 

Sumināsim patiesu radošumu, kas mums ļauj būt pārākiem par robotiem, iedvesmot citus un būt noderīgiem.

 

Šis ir trīspadsmitais LATVIAN ART DIRECTORS CLUB (LADC) un tā organizētajam radošās izcilības festivālam ADWARDS. Ir veiksmīgi noorganizēti divpadsmit festivāli ADWARDS; tiem kopumā tikuši pieteikti vairāk nekā 2300 darbu, ko vērtējuši vairāk nekā 110 žūrijas pārstāvji no visas pasaules. Šogad, ar nezūdošu kvalitāti un profesionalitāti, 31.augustā ADWARDS sevi piesaka trīspadsmito reizi.

 

Līdz pat 12. augustam aicinām visus radošo nozaru profesionāļus un entuziastus – reklāmistus, grafikas dizainerus, tekstu autorus, digitālās galvas, fotogrāfus, drukas māksliniekus, radošos un mākslinieciskos direktorus, režisorus un operatorus, produktu, iepakojumu dizainerus un visus pārējos, kas kaut ko rada - celsim gaismā un gaisā visu, kas sastrādāts Latvijas reklāmā pēdējā gada laikā, lai noskaidrotu, kuri ir tie darbi, ko starptautiska žūrija 10 profesionāļu sastāvā atzīs par labākajiem, piešķirot tiem ordeņus.

 

ADWARDS2018 radošo ideju domāja un izstrādāja jau balvām bagātā un mīlētā digitālā aģentūra CUBE radošā direktora un partnera Mārča Miķelsona-Germa vadībā. 

 

DATUMI

Lai pieteiktu darbus ADWARDS2018, tiem jābūt realizētiem laika posmā no 2017.gada 16.augusta līdz 2018.gada 12.augustam.

Darbus festivālam varēs iesniegt no 12.jūlija līdz 12.augustam. 

Un svinēsim radošumu kopā ADWARDS ceremonijā Radisson Blu Latvija 31.augustā.

 

Izpēti DARBU IESNIEGŠANUVĒRTĒŠANUKATEGORIJAS, CENAS.

Apbalvojumi

 

GRAND PRIX
Darbs, kurš atzīts par labāko veikumu ADWARDS ietvaros, saņem GRAND PRIX ordeni un diplomu, kā arī tiek publicēts ADWARDS gadagrāmatā. Šī balva norāda, ka jūsu darbs pavēris jaunus apvāršņus un iedibinājis jaunus standartus Latvijas reklāmas un dizaina sfērā, bet jūs pats ieiesiet Latvijas radošajā vēsturē.

 

I PAKĀPES ADWARDS MEISTARĪBAS ORDENIS  
Darbs, kurš atzīts par labāko katrā no apakškategorijām, saņem I pakāpes ADWARDS ordeni (zelta godalgu) un diplomu, kā arī tiek publicēts ADWARDS gadagrāmatā. Šī balva norāda, ka jūsu darbs ir izcils atbilstošajā kategorijā, jūsu talants un profesionalitāte turpmāk vairs nav apšaubāma.    

 

II PAKĀPES ADWARDS MEISTARĪBAS ORDENIS
Darbs, kurš atzīts par otro labāko katrā no apakškategorijām, saņem II pakāpes ADWARDS ordeni (sudraba godalgu) un diplomu, kā arī tiek publicēts  gadagrāmatā. Šī balva norāda uz spēcīgu talantu savienībā ar izcilu meistarību un uzmanību pret detaļām. II pakāpes ADWARDS ordenis nozīmē – jūs esat aroda virtuozs, respektējams un cienījams tiklab savā profesijā, kā tālu ārpus tās. 

 

FINĀLISTA DIPLOMS
Darbi, kas iekļuvuši ADWARDS otrajā kārtā (finālā), saņem finālista diplomu un tiek publicēti festivāla gadagrāmatā. Šī balva norāda uz profesionālo līmeni, kas ir krietni virs Latvijas vidējā. Jūs esat meistarības kāpņu augšupejošā posmā, un jūsu darbā ir spēcīga talanta pazīmes.

Speciālās balvas

"AGENCY OF THE YEAR" DIPLOMS

Radošā aģentūra, kas ADWARDS apbalvojumu skaita ziņā izpelnījusies vislielāko žūrijas mīlestību. Šī balva norāda uz aģenturas meistarību, kas konkrētajā gadā bijusi augstākā valstī. Gada aģentūra tiek noteikta punktu sistēmā - GRAND PRIX  10 punkti, I pakāpes ADWARDS ordenis 5 punkti,  II pakāpes ADWARDS ordenis 3 punkti, finālists 0,5 punkti. 

 

 

PIONIERA BALVA

Šī balva tiks pasniegta klientam, kas bijis drosmīgs, atvērts izaicinājumiem un reklāmistu trakajām idejām, kas nenobijās "iziet no rāmjiem” un pēc neilgas svārstīšanās akceptēja radošo prātu risinājumu. PIONIERA BALVAI nominantus piesaka aģentūras un indivīdi, kuri realizēja drosmīgo ieceri klienta uzdevumā. Pieteikums jāaizpilda brīvā formā – īss apraksts, klienta nosaukums, attēli un/vai video – un jānosūta annija@ladc.lv līdz 2018. gada 12. augustam.   

 

 

YOUNG CREATIVE BALVA

Ar mērķi izcelt industrijas jaunos talantus, ADWARDS2018 apbalvos vienu no nozares jaunpienācējiem ar “Young Creative” balvu. Tās ieguvējs būs pārstāvis, kurš atzīmēts pie darbu iesniegšanas kā “Young Creative” un būs piedalījies visvairāk finālistu un apbalvotajos darbos.  Lai pretendētu uz balvu, censonis nedrīkst industrijā būt strādājis vairāk par trim gadiem. 

 

LIMBO BALVA

Jau tradicionāli, ar reklāmas aģentūras DDB Latvija gadību, ADWARDS festivāla laikā iespējams savu radošo izcilību atrādīt arī tiem, kuru idejas kaut kādu iemeslu dēļ nav tikušas realizētas. Tās var būt studiju laikā tapušas idejas, idejas, kas radītas vienkārši prieka pēc vai idejas, kas tā arī nav tikušas klientu apstiprinātas. Vārdu sakot, LIMBO jeb priekškambaris ir vieta visam, kas mums piedzimis, taču tā arī palicis neaptraipīts un tīrs, jo līdz labai vai sliktai atdevei, efektivitātes mērījumiem vai virālas veiksmes stāstu krājumiem nav nonācis. 
Līdz 5. augustam pirmie divi darbi tiek pieņemti bez maksas, bet par katru nākamo iesniegto LIMBO darbu iesniegšanas maksa ir EUR 87 (PVN iekļauts cenā). Ja LIMBO darbs tiek iesniegts pēc 5. augusta, katra nākamā darba iesniegšana maksās EUR 100.
Limbo darbs iesniedzams kā jebkurš cits darbs, pie iesniegšanas atķeksējot attiecīgo lodziņu iesniegšanas formas augšpusē.

 

 

 

ANTALIS SPECBALVA GRANDPRINT MASTER

ANTALIS specbalvas piešķir atsevišķa, Antalis īpaši izraudzīta poligrāfijas, drukas ekspertu un dizaineru žūrija, tādējādi rūpējoties tieši par print-art meistarības standartu izaugsmi Latvijā.

GrandPrint Master tiks piešķirta drukas darbam, kurā apvienojas izcila drukas kvalitāte un perfekta papīru un/vai materiālu izvēle izvēlētajai drukas tehnoloģijai.

 

ANTALIS SPECBALVA GRANDPRINT EXCELLENCE

GrandPrint Excellence tiks piešķirta drukas darbam, kurā apvienojas niansēs smalka un izcila pēcpastrāde, perfekti piemērota izvēlētajiem papīriem un/vai materiāliem.

Balvās
- GrandPrint Master un GrandPrint Excellence specbalva 
- Papīri un materiāli 400 eur vērtībā nākotnes projektiem
- Antalis Papīru & Materiālu skolas bezmaksas apmeklējums

 

Adwards 2018 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

ATDOD SAVU BALSI!

+

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!