Lektori

Programma

24/08

MEISTARKLASE DIZAINERIEM - NO IDEJAS LĪDZ VEIKALA PLAUKTAM. DRUKAS DARBI UZ NEKRĪTOTA PAPĪRA (LAT)

MADARA KRIEVIŅA (Independent Editorial Designer, Art Director of "Benji Knewman" bookazine) AGNESE KLEINA (Vizuālā žurnāliste, "Benji Knewman" redaktore un izdevēja) UNA BERGMANE (Dizainere “Associates, Partners et Sons” un SIA “Mjau”), IVS ZENNE (dizaineris, Photoshop Eksperts, Latvijas Mākslas akadēmijas, Rīgas Stradiņa universitātes un DigitalGuru pasniedzējs) INTS KALNIŅŠ (Livonia Print Tehniskais direktors)
18.30 - 21.30 @ Film Noir (Elizabetes ielā 61)
18.30 - 20.00
Agneses Kleinas, Madaras Krieviņas un Unas Bergmanes pieredzes stāsti par grāmatžurnāla dzimšanu.

20.00 - 21.30
Pirmo reizi Latvijā - starptautiskā projekta “Art Workshop” seminārs dizaineriem "Iespiedmākslas meistarklase. Munken ceļvedis nekrītotu papīru pasaulē - iespieddarbu sagatavošana drukai uz nekrītota papīra”. Semināru rīko Antalis un Arctic Paper.

Dalība meistarklasē ir bez maksas.

26/08

ADWARDS2016 TALKS & STORIES

Dalībnieku reģistrācija, rīta kafija un kruasāni
10.00 – 10.30 @ Splendid Palace (mazā zāle, Elizabetes ielā 61)

MAKING OF (LAT)

GATIS ZĒBERGS, Art Director at Not Perfect | Y&R (Riga)
10.30 - 11.10
Gatis stāstīs par to, kā tas ir - būt dizainerim vai māksliniekam reklāmā, ar kšdiem šķietami nepārvaramiem izaicinājumiem jāsaskaras un kā tos uzvarēt. Ar piemēriem no dzīves, turklāt - vairāk no darošās nevis radošās puses.

BELIEVABLE ADVERTISING: WHAT CREATIVE STRATEGISTS LEARN FROM RELIGIONS? (ENG)

NILS SAKSS, Strategist at creative agency Mooz! (Riga)
11.10 - 11.50
Katoļu baznīca ir vienīgais uzņēmums, kurš darbojas jau vairāk nekā 2000 gadu un joprojām piesaista jaunus sekotājus. Tūkstošiem jaunu vīriešu ir gatavi mirt par savu islāma zīmolu. Budismā balstītā apzinātības meditācija Rietumvalstīs kļūst par skolu programmu un korporatīvā dzīvesstila sastāvdaļu. Skaidrs, ka reliģija kaut ko dara pareizi… Tā apmierina tādas vajadzības, kuras, iespējams, ir noteiktas jau mūsu neironu šūnu līmenī. Turklāt, tai ir labas stratēģijas, kā nodrošināt sekotāju pūļus un nesatricināmu lojalitāti - lietas, kuras panākt sapņo ikviens zīmols. Reliģiju pētniecība mēģina saprast, kā un kādēļ darbojas reliģija. Lekcija iepazīstinās ar to, kā šie pētījumi var palīdzēt zīmoliem un reklāmai kļūt efektīvākiem. Un ticamākiem.

KAFIJAS PAUZE

11.50 - 12.00

TRĪS EPIZODES NO KANNĀM (LAT)

ULRIKA PLOTNIECE, Creative Director at DDB Latvia (Riga)
12.00 - 12.40
Pirmā epizode: Ja tevi redz, tu esi. Otrā epizode: Džons Hegartijs uz Google salas. Trešā epizode: Runā leģendas.

MAKE IT SMALL (ENG)

JAKOV VILOVIC Founder & Creative Director of Utorak (Zagreb)
12.40 - 13.20
Šajā lekcijā Jakov stāstīs par to, kā viņš, kopā ar savu partneri, pameta lielu aģentūru Horvātijā, lai uzsāktu paši savu, pavisam mazu "playground". Par mazas aģentūras darbu ar valsts lielākajiem klientiem, vienlaikus spītīgi atsakoties augt (skaita ziņā).

KAFIJAS PAUZE

13.20 - 14.00

YOU GOT THE IDEA? (ENG)

EDGARS STANGA, Creative Nomad (Riga)
14.00 - 14.40
Vai radoša ideja ir loģiska? Vismaz reklāmā - noteikti. Saprotot idejas radīšanas mehāniku, mēs varam iegūt sev instrumentu, kas palīdz ideju domašanu padarīt efektīvāku. Šajā lekcijā stāstīšu par sevis iegūtajiem secinājumiem. (Nāciet, būs sekss.)

CREATIVITY IS A NEW MEDIA (ENG)

MAXIM PONOMAREV, Creative director / Co-owner of Friends (Moscow)
14.40 - 15.20
Viss par un ap radošumu - kāpēc tas ir svarīgs gan pašiem māksliniekiem, gan klientu biznesam. Kā šo radošumu pārdot un kas vispār ir nepieciešams, lai radītu labas un pārdodamas idejas? Par to un daudz ko citu arī lekcijā.

KAFIJAS PAUZE

15.20 - 15.30

KINO KĀ KOLEKTĪVĀ MĀKSLA (LAT)

UĢIS OLTE, director (Riga)
15.30 - 16.10
"Kino režisors, iespējams, ir visdiktatoriskākā radošā profesija. Tādēļ es 2015. gada vasarā pieņēmu izaicinājumu šo mazā diktatora posteni dalīt ar vēl vienu tikpat radoši ambiziozu, egoistisku un varaskāru vīru, kā es. Turklāt projektā, kura tēma šim eksperimentam piestāv kā cimds rokai. Tā ir filma par kosmisku kauju bez asins izliešanas. Filma, kuras notikumi varētu līdzināties Olimpa dievu cīņai sammitam ar Valhalas dieviem. Tā ir filma par to, kā rokenrols pirmo reizi nostājās un izskanēja Ziemeļkorejas ļaužu priekšā. Par to arī lekcijā - par radošo cīņu šādu filmu veidojot, jeb - pirmais rokkoncerts Ziemeļkorejā un kā to nofilmēt, neiebrienot individuālo iegribu purvā."

CULTURE SPONGE

JACK CHRISTENSEN, Senior creative at DDB Group (Berlin)
16.10 - 16.50
The benefits of being a creative expat

KAFIJAS PAUZE

16.50 - 17.00

PERSONAL COPYWRITING (ENG)

STEFANIJA JOKSTYTE, Senior Copywriter at Not Perfect | Y&R (Vilnius)
17.00 - 17.40
Tik daudz veidu, kā uzrakstīt labu kopiju un tik daudz veidu, kā sabojāt lielisku reklāmu ar neveiklu. Personal copywriting - domāšanas veids, kas katru reizi tevi aizvedīs līdz tekstam,, kas labāks par vidējo.

MICRO-GLOBAL

ANDRES VERGARA, Int.Creative Director at McCann Worldgroup (Bucharest)
17.40 - 18.20
Lekcija par mākslu vadīt globālu komunikācijas biznesu start-up izmērā. Mazs ir skaists

ADWARDS2016 UZVARĒTĀJU APBALVOŠANAS CEREMONIJA

Kino Splendid Palace (lielā zāle, Elizabetes ielā 61)
20.00 - 22.00 (ieeja no 19.30)
Aicinām visus - radošos un klientus, medijus un interesentus - sanākt kopā Latvijas lielākajā gada notikumā reklāmā un dizainā, lai ne tikai noskaidrotu, kuri pēdējā gada laikā tapušie darbi tiks atzīti par labākajiem un apbalvoti ar dažāda kaluma Adwards ordeņiem, bet arī, lai kopīgi atskatītos uz paveikto un, galu galā - kārtīgi to nosvinētu.

PĒCBALLĪTE

Vīna telpa Tinto (Elizabetes ielā 61)
22.00
Aicinām visus nesteigties mājās uzreiz pēc ceremonijas! Tinto un Film Noir uzņems Adwards2016 viesus savās viesmīlīgajās telpās, kā arī piedāvās īpašo Adwards2016 vīnu izlasi par draudzīgām cenām.

ADWARDS2016 radošā nedēļa norisinās no 22. - 26. augustam.

 

1) 22. - 24. augusts ADWARDS2015 darbu žūrēšana

 

2) 24. augusts MEISTARKLASE DIZAINERIEM - NO IDEJAS LĪDZ VEIKALA PLAUKTAM. DRUKAS DARBI plkst. 18.30 Cafe Film Noir (Elizabetes ielā 61). Ieeja bez maksas. Lai pieteiktos, sūti ziņu marija@ladc.lv.

 

3) 26. augusts ADWARDS2016 TALKS & STORIES - 11 starptautisku radošo lekcijas. LADC biedriem un sadarbības partneriem - bezmaksas. Pārējiem - maksa par dalību tajā ir EUR 185 juridiskajai personai un EUR 95 privātpersonai (PVN iekļauts cenā). Lai pieteiktos lekcijām, sūti ziņu marija@ladc.lv. 

 

4) 26. augusts ADWARDS2016 NOSLĒGUMA/UZVARĒTĀJU APBALVOŠANAS CEREMONIJA plkst. 20.00 Splendid Palace, Elizabetes ielā 61 (Ieeja no plkst. 19.30). LADC biedriem, sadarbības partneriem, darbu iesniedzējiem (+1) un 26. augusta Adwards2016 lekciju dalībniekiem - bezmaksas. Ja iesniedzāt darbu ADWARDS2016 festivālam, ļoti gaidīsim noslēguma ceremonijā, jo, iespējams tieši Jums būs jākāpj uz skatuves. Darbu iesniedzēji ceremoniju apmeklē bez maksas, kā arī droši ņem līdzi +1 (iepriekš piesakot abus nācējus). Pārējiem - maksa par dalību tajā ir EUR 10 (PVN iekļauts cenā). Lai apmeklētu ceremoniju, nepieciešams pieteikties, rakstot marija@ladc.lv.

 

Lai apmeklētu ADWARDS2016 radošās nedēļas pasākumus, jāpiesakās pasākumiem sūtot pieteikumu (vārds/uzvārds, fiziska/juridiska persona) uz marija@ladc.lv.

Adwards 2016 atbalsta

 

 

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

 

Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt atjaunoto paroli.

Iepriekšējo gadu autorizācijas darbojas
Reģistrēties

TITLE

DESC

 

TAVS BALSOJUMS IR PIEŅEMTS!