upVisdrošāk ir no sevis neizspiest visu. Tad vienmēr ir gatava atruna – nebija laika, klients lohs vai industrija ierūsējusi. Bet, ja tu spied visu, tad nav variantu – visiem ir redzams no kāda materiāla tu esi taisīts. Lai paceltos pāri ikdienas šļurai, ir jāizspiež visas radošās suliņas no sevis. Līdz pēdējai pilītei. Labākajiem tiks nauda un pasaules slava. Vājos pastums malā. Lai izdzen savas sulas caur smalkākiem filtriem un mēģina atkal.

Sumināsim patiesu radošumu Latvian Art Directors Club (LADC) rīkotajā radošās izcilības festivālā ADwards MMXX. Trīspadsmit pastāvēšanas gados kopā ir iesniegti vairāk kā 2600 darbu, ko vērtējuši 120 žūrijas pārstāvji no visas pasaules.
Šogad, ar nezūdošu kvalitāti un profesionalitāti, 27.martā ADwards MMXX sevi piesaka četrpadsmito reizi radošajā konferencē un ceremonijā konferenču un pasākumu centrā Fantadroms.

Līdz pat 1. martam aicinām visus radošo nozaru profesionāļus un entuziastus – reklāmistus, grafikas dizainerus, tekstu autorus, digitālās galvas, fotogrāfus, drukas māksliniekus, radošos un mākslinieciskos direktorus, režisorus un operatorus, produktu, iepakojumu dizainerus un visus pārējos, kas kaut ko rada - celsim gaismā, kas sastrādāts Latvijas reklāmā pēdējā pusotra gada laikā, lai noskaidrotu, kuri ir tie darbi, ko starptautiskā žūrija 10 profesionāļu sastāvā atzīs par labākajiem, piešķirot tiem ordeņus.

ADwards MMXX radošo ideju radīja balvām bagātā un mīlētā aģentūra McCann Riga radošā direktora Valtera Jonāta un mākslinieciskā direktora Gata Zēberga vadībā.


DATUMI

Lai pieteiktu darbus ADwards MMXX, tiem jābūt realizētiem laika posmā no 2018.gada 13.augusta līdz 2020.gada 1.martam.

Darbus festivālam var iesniegt līdz 1.martam.

Radošā konference un ceremonija 27.martā konferenču un pasākumu centrā Fantadroms, G.Zemgala gatvē 74a.