Aizņemts kļūst sasniedzams

Klients: Tele2

Autors: VUCA Communications

Projekta apraksts:

Aizņemtākie cilvēki pasaulē ir mazie un vidējie uzņēmēji. Viņu bizness bieži izaug no hobija vai lietas, kas labi padodas. Un tad pēkšņi viņiem vienlaikus jāžonglē viss - ne tikai tā lieta, kas patīk, bet arī grāmatvedība, loģistika, personāls, bet galvenokārt - biznesa izaugsme. Visbiežāk pudeles kakls viņu izaugsmei ir Latvijā izplatītākā mazo uzņēmēju problēma - viņi vada savu biznesu, izmantojot privāto telefonu. Kas tur liels, jautāsiet. 

Parasti tikai pēc Tele2 biznesa saziņas risinājumu ieviešanas mazie uzņēmēji uzzina, cik daudz potenciālo klientu viņus ir mēģinājuši sazvanīt, kad … viņi vienkārši runā pa telefonu ar citu klientu, pusdieno, ir darbā līdz elkoņiem un telefonu pacelt nevar, vai vispār ir nedēļas nogales atpūtā vai naktī guļ. Tele2 saka - bizness sākas ar cilvēku. Taču bizness aug ar to cilvēku, kuru tu vari sazvanīt.

Project description:

The busiest people in the world are small and medium-size entrepreneurs. Their business often grows from a hobby or something they excel at. And then, all of a sudden, they find themselves juggling everything - not just their project but also playing accountant, logistics expert etc. But above all, they're fiercely focused on business growth. The most common among small entrepreneurs in Latvia - they're running their empire using a humble personal phone! 

Usually, only after implementing Tele2's business communication solutions, these small entrepreneurs realize how many potential customers have tried to reach them while they were talking on the phone with another client, munching on lunch like a boss, elbows deep in work. Tele2 says - business starts with people. However, business grows with the people you can reach. So, say goodbye to missed opportunities and embrace Tele2's magic to unleash your entrepreneurial potential! You'll be managing calls like a pro, even underwater.