BLACK 1752 mājaslapa

Klients: BLACK 1752

Autors: Element Digital

Projekta apraksts:

Black 1752 produkta lapa ir mūsdienīga izteiksme, kas veidota ar drosmi un godīgumu pret sevi gluži tāpat kā pats produkts. 

Tā ir dažādu dizaina risinājumu un tehnoloģiju sajaukums, kas piepildīts ar lielisku pašu ražotu foto/video saturu. Pasaulē, kas ir pilna ar viltojumiem, Black1752 lapa sniedz unikālu garšu, un mēs neapstājamies pie produkta lapas — mēs veidojam modernu ballīšu cilvēku komūnu sociālajos medijos, nodrošinot viņiem regulārus Spotify playlistes un saturu no labākajām ballītēm pilsētā. 

Lai arī mēs esam pārliecināti, ka pēc šīs lapas apskatīšanas jūs vēlēsities izmēģināt šo lielisko dzērienu, atcerieties, ka pārmērīga alkohola lietošana var būt kaitīga. Dzeriet atbildīgi un pamēģiniet Black 1752.

Project description:

Black 1752 product web page is a modern expression that took grit, guts, and glory just as the product itself. It's a mix of different design and technology choices, infused with great in-house produced content. 

In a world full of "fakes", Black1752 web gives you a unique flavour and we are not stopping at the product page – we are creating a community of modern party people on social media, giving them regular Spotify playlists and content from the best parties in town. 

Although we are confident that after seeing this page you will want to try this magnificent drink, remember, alcohol abuse might be harmful. Drink responsibly and put on Black 1752.

Link:

https://black1752.com/