Andrey Tyukavkin

Globālais radošais izpilddirektors

Andrey Tyukavkin

54 apbalvojumi Cannes Lions

Es esmu globālais radošais izpilddirektors aģentūrā Publicis Milan. Pirms tam es pavadīju sešus brīnišķīgus gadus Rīgā kā radošais direktors aģentūrā Publicis Baltics, manas iepriekšējās aģentūras ir Saatchi&Saatchi un Leo Burnett Frankfurtē pie Mainas, Maskavā un Diseldorfā. 
 
Cannes Lions mājaslapā redzams, ka man ir 54 apbalvojumi, no kuriem 5 ir Zelts un viens Grand Prix, bet kurš skaita? (patiesībā ir 55 balvas, viņi vienu pazaudēja). Man ir privilēģija strādāt ar izcilākajiem prātiem un komandām manā tīklā visā pasaulē, saņemot Grand Prix balvas arī citos festivālos – Eurobest, Golden Drum, El Ojo de Iberoamerica un citos. 
 
Man ir krievu-ukraiņu-šveiciešu izcelsme, mani 3 bērni ir dzimuši Latvijā un mācās skolā Itālijā; es tiešām ceru, ka karš, kuru uzsākusi viena no manām dzimtajām valstīm pret otru manu dzimto valsti, beigsies tagad, un tas būs pēdējais, ko jebkad piedzīvojam. Mums kā industrijai ir jādara viss iespējamais, lai izglītotu cilvēkus, īpaši, bērnus, par mieru, dzīves skaistumu un strādāšanu kopā, problēmu risināšanu ar prātu, nevis dzelžiem. Katrs bērns, kura radošums tiek attīstīts, nozīmē vienu karavīru mazāk, bet vienu domājošu personu vairāk.